Coolship

Budowa domów jednorodzinnych

Firma Coolship od lat świadczy na śląskim rynku budownictwa kompleksowe usługi domów jednorodzinnych. Nasza oferta skierowana jest w szczególności dla osób, które chcą aby budowa domu przebiegała w sposób przewidywalny, płynny i - na tyle na ile to możliwe - nieangażujący.

Na życzenie Klienta, przedstawiamy uproszczoną kalkulację kosztów budowy, w oparciu o dostarczony projekt techniczny. Po wstępnej akceptacji i uściśleniu rozwiązań wykonawczych, sporządzamy profesjonalny kosztorys budowlany, w oparciu o program kosztorysowy Norma. Kosztorys ten stanowi podstawę do zawarcia umowy. Zaproponowana przez nas oferta jest dla nas wiążąca, co oznacza iż całkowity koszt budowy ponoszony przez Klienta będzie znany od początku, i nie ulegnie zmianie nawet w przypadku zmian cen materiałów budowlanych czy też usług - z wyłączeniem zmian projektowych.
Budowę domu realizujemy kompleksowo, od robót ziemnych, poprzez stan surowy po prace wykończeniowe - w zależności od oczekiwań Klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług na każdym etapie budowy.

Nasze usługi świadczymy na Śląsku oraz w zachodniej części województwa małopolskiego.

Rejon działania

Woj. Śląskie, Małopolskie. Miasta: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim, Bielsko i inne.

O firmie

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych w szerokim zakresie na potrzeby zarówno Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Kontakt

Adres: ul. Ligocka 103,
40-542 Katowice
Tel:
(+48) 501 022 777
Email:
poprzez formularz
WWW:
www.coolship.com.pl